הפקה מוסיקלית

אצלנו במאסטרפיס בעיר אריאל ניתן להינות משירותי הפקה מוסיקלית מקצועיים ועיבוד מוסיקלי, עם גיבוי של נסיון מוסיקלי עשיר, של נגנים מקצועיים, של כלי נגינה וציוד מתקדם וחדיש, של ידע עצום והחשוב מכל – של תשוקה ואהבה אמיתית למוסיקה.

הפקה מוסיקלית באריאל

כאשר מגיע אלינו אמן או הרכב עם שיר גולמי, עם מילים ולחן, עם המון רעיונות וכיוון מסויים לאופי השיר, אנו נעזור לו לבנות את השיר מבחינת קצב, מבנה, טון וסאונד, כדי לדאוג לכך שהרעיון האומנותי שעומד מאחורי השיר יהיה ברור ומובן לאוזניהם של המאזינים לו.

במידה ומדובר בהקלטה של אלבום שלם, יש לשים דגש על חתימת הסאונד של כלל השירים באלבום.

חשיבותה של ההפקה המוסיקלית היא בהבנת כל הרעיון האומנותי של האמן, של השיר או של האלבום כולו, תוך ניתוח והתחשבות בטעמו של קהל היעד.
הכלים הדרושים להפקה מוסיקלית הם לא רק כלים טכניים ומוסיקליים, אלא גם כלים פסיכולוגיים הנרכשים על ידי נסיון וקריאה עכשווית של שוק המוסיקה.

עיבוד מוסיקלי באריאל

שירותי העיבוד המוסיקלי הם בעצם היהלום שבכתר באולפני מאסטרפיס אריאל.

כשמדובר בקרביים של היצירה המוסיקלית, ביכולת לדעת לנגן על כל כלי הנגינה, בידע הנרחב על הניואנסים השונים ועל יחסי הגומלין בין ההרמוניות למלודיות, לחלוקת התפקידים והתיזמור של כל כלי בהרכב, כשצריך לדעת את השפה של כל כלי הנגינה, העיבוד המוסיקלי הוא זה שקובע אם יהיה או לא יהיה את הקסם הזה בשיר, את ה"משהו" הזה שהופך שיר שמנוגן היטב לשיר שמצליח לפרוט על מיתרי הרגש של המאזינים לו.

דילוג לתוכן